| Přeskočit na hlavní registraci

Novinky

Nový set úkolů

Milé děti a vážení rodiče, rozhodli jsme se projekt Zábava domů rozšířit o další velmi zajímavý obsah a to díky spolupráci s Centrem nadání. Nová sada materiálů rozvíjí intelektuální schopnosti děti v oblastech jako jsou: vrozená logika, verbální a matematické schopnosti, prostorová představivost, kreativita, důvtip, funkční gramotnost postřeh, vnímání, grafomotorika, taktika, strategie apod.  

LÉTO

Tak a je hotovo!
Víza už jsou rozdané, děti natěšený na dva "dlouhé" měsíce prázdnin a dospěláci balí kufry na dovču. Nastává nám okurková sezóna- proto se na chvilku odmlčíme.
Díky všem čtenářům a příznivcům projektu Zábava domů za pozornost a účast v soutěžích, bylo to s Váma bezva!!
Všem přejem báječné léto a ať pojedete kamkoliv - šťastnou cestu!!

FOTO soutěž ukončení

 
Gratulujeme Matějovi a slíbený balíček posíláme do Chlumce nad Cidlinou.
 
matej

FOTO soutěž na červen

A máme tu ještě jednu před prázdninovou soutěž pro děti i dospělé.
Soutěže se opět můžou zůčastnit všichni, kteří jsou registrováni na našich webovkách. A o co tu jde tentokrát? Pošlete nám na info@zabavadomu.cz jednu fotku
Vašeho dítka z jakéhokoliv Michalova vystoupení, party či jiné Michalovy taškařice. Raději ještě upřesním, že na zaslané fotce musí být vidět Michal i Vaše dítko. Velikost přílohy max 2MB.
Třetí zaslaná fotka vyhrává kožený foto rámeček Kodak 13x18 cm, reklamní předměty HP a sadu magnetek Čtyřlístkové party z Třeskoprsk.
Vítěznou fotku uveřejníme na našem webu a FB. Tak prohrábněte Vaše PC fotoalbum a zkuste své štěstí!!

HP Photosmart 6510 e-All-in One

...seznamte se :)